Vjehrra dhe nusja me arme festojne (VIDEO)

0
284

Ndodh diku ne Kosove, nusja se bashku me vjehrren e saj gjuajne bresheri plumbash per dasme, dicka e pabesueshme por e vertet

Vjehrra "bam", nusja "bam, bam"! 😀

Posted by Xhevdet T. Pozhari on Saturday, December 15, 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here