Sot fillon turneu i Republikës së Kosovës në futsall, ja ndeshjet që do të zhvillohen

0
103

Sot do të fillojë turneu i Republikës së Kosovës në futsall.Për herë të parë në Republikën e Kosovës do të zhvillohet një turne mbarëkombëtar në sportin e futsallit, shkruan GazetaBlic.32 klube shqiptare do të marrin pjesë në këtë kompeticion, ku do të garojnë për vendin e parë.

Ky turne do të fillojë sonte nga ora 18:00 dhe do të zhvillohet në palestrën sportive ”Bill Clinton në Ferizaj”.Pak para fillimit të ndeshjeve, janë publikuar edhe ndeshjet që do të zhvillohen sonte.Më poshtë keni orarin e plotë të sfidave:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here