Lajm i mire nga personi qe u lajmrua i zhdukur sot.

0
220

Është gjetur personi i humbur në pasditen e sotme një person nga Gjilani, i cili është shpallur i humbur që nga Policia e Kosovës.

Familjarët kanë konfirmuar se personi i cili u shpall i humbur, është rikthyer në shtëpi.
Familjarët falenderojnë Policinë e Kosovës dhe të gjithë qytetarët.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se në Gjilan ishte zhdukur një burrë. Rastin në polici e kishte raportuar djali i të zhdukurit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here