Kështu paguajnë të holla mërgimtarët kosovarë autoriteteve serbe (VIDEO)

0
179

Një video e cila po qarkullon në grupin më të madh “Marakli t’kerreve” shihet një mërgimtar kosovar i cili po i paguan të holla autoritetve serbe për të kaluar në kufi, shkruan Republika Online.

B.C. është ai i cili e ka postuar këtë video në këtë grup dhe ka shkruar “1000 e 100 arsye pse mos me udhtu per serrbi!”, transmeton Republika Online

Kohëve të fundit mërgimtarët tanë kanë shumë probleme gjatë kalimit të kufirit nëpër Serbi për shkak të pritjeve të gjata.

Shikojeni videon për më shumë:

Bojkoto Serbinë – Ja arsyeja pse

❌❌ Bojkoto Serbinë – Ja arsyeja pse ❌❌Shperndaje ta shohin te gjitheCredits: Marakli t'kerreve!

Posted by Kosova ime on Tuesday, December 25, 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here