Halil Kastrati dhe Capital T nisën për të bërë sot 5 familje me shtëpi

0
208

Halil Kastrati është një nga humanistët më të mëdhenj shqiptar.

Me punën e tij të palodhshme, ai po arrin që të bëj shumë familje me shtëpi dhe t’u dhurojë atyre ngrohtësi familjare.

Humanisti kosovar që ka fituar zemrën e të gjithëvekëtë ditë dhjetori e ka nisur me një gjest madhështor, shkruan Indeksonline.


Ai shihet në makinë bashkë me reperin, Capital T ndërsa ka shkruar:

Ne u nisem

Sot 5 pale çelesa, po gezohen 5 familje nevojtare me shtepi te reja

Me ne sot Trim Ademi Capital T

Bamires Zoti ju shperblefte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here