Flamur Kërqeli i njohur me nofken artistike LILEM eshte nje reper i ri dhe shumë i talentuar nga Gjilani

0
363

Flamur Kërqeli i njohur me nofken artistike LILEM eshte nje reper i ri dhe shum i talentuar nga gjilani me nje stil te veqant ai eshte reper dhe tekst shkrues shum i mir,ai ne vitin 2014 e prezantoi veten e tij me kengen e tij te parë me titullin Hina, ka kaluar koh qe nga kenga e tij e par, tani se fundmi ai ka lansuar muziken e re e cila quhet Dashni me Xhelozi ne bashkpunim me nje vajze gjithashtu shum te talentuar Blerona Rexhepi nga gjilani. Edhe pse i ri ne moshe vetem 20 vjet LILEM premton shum per te ardhmen,dhe thot se kjo eshte vetem fillimi.Edhe pse nuk ka bashkpunime me reperet tjer kesaj here ai vendosi qe te bjere diqka me ndryshe nga stili i tij, viti 2019 ka per te qen viti i tij, i cili per cdo muaj do lansoj nga nje kenge te re

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here