E keni parë shtëpinë e Anitës dhe Ramushit, kaq luksoze është ajo

0
214

Ramush Haradinaj është politikani shqiptar nga Deqani e që aktualisht ushtron profesionin e Kryeministrit të Kosovës.

E Anita Haradinaj është gruaja e tij dhe që është moderatore e njohur nga të gjithë,
Ata janë të martuar që disa vite dhe kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Anita edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj, është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk heziton të postojë fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka postuar një fotografi nga një kënd i shtëpisë së saj, me aq sa shohim, na e jep përshtypjen e një shtëpie tejet luksoze

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here