Hyn i dehur tek luanët për t’i qortuar dhe cka ndodh? (Video)

0
192

Ai i sheh ato vetëm si mace të mëdha. Pavarësisht se njerëzit mbi mur gjuajnë me gur që t’i largojnë ata nga i dehuri, arrijnë vetëm disa metra.

Frika e tyre është e madhe, mirëpo i dehuri nuk e kupton asnjëherë, se po shkon për t’u bërë pre.

Shikoni videon më poshtë. lajmi net
a

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here