Garuan të dehur, njëri prej tyre përfundoi me fytyrë për asfalti (Video)

0
240

Shokët e paemëruar nga Dublini i Irlandës, vendosën që gjatë orëve të mesnatës të matnin forcat në vrapim.

Por, gara e tyre nuk shkoi si duhet dhe njëri u përplas me fytyrë për asfalti, duke mbetur pa ndjenja për gjysmë ore, transmeton Telegrafi.

Gjithçka fillon kur dikush në sfond iu kërkon kalimtarëve, që ta largohen sepse do të zhvillohet një gare. Para se të dehurit, të mos nisen me vrap.

Mësohet se ai k pësuar lëndime të lehta në fytyrë, ndërsa nuk ka marrë ndonjë dëmtim nga përplasja. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here