Bora zbardh këtë pjesë të Kosovës

0
306

Sot në mëngjes, vendi malor, Brezovicë është mbuluar nga fjollat e borës, të parat për këtë dimër.

Kurse për vende e rrafshta Instituti Hidrometeorologjik i Kosovë sa njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius.

Brezovica live. Snow ❄️ snow ❄️ snow ❄️

Posted by Brezovica.info on Thursday, November 15, 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here