Babai krijon dhomën e pabesueshme për të birin, i mahnit të gjithë.

0
213

Një baba ka krijuar një dhomë gjumi të pabesueshme për djalin e tij, në mënyrë që ai të flejë i qetë dhe të shohë ëndrra të bukura.
Dhoma e gjumit i ngjan më shumë hapësirës qiellore, ndërsa babai ndërtoi posaçërisht për djalin një krevat që i ngjante një anije kozmike.

Ai i ka bërë publike këto foto në rrjetet sociale, ato tregojnë brendësinë e dhomës me një krevat dopio dhe televizor, si dhe një dritë blu që të jep idenë e hapësirës qiellore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here